Minden tizedik magyar energiaszegénységben él
Mit tehetett volna az Orbán-kormány, s mit tesz majd a Tisza az energiaszegénység ellen?
Mit tehetett volna az Orbán-kormány, s mit tesz majd a Tisza az energiaszegénység ellen?
Olyan külszíni bányákat, víztározókat, természetes tavakat kerestek, ahol a lehetséges víztározók között legalább 100 méter a szintkülönbség.
Az Energiaklub konferenciája alapján a jelenlegi területi szabályozás miatt szinte sehol sem lehet hazánkban szélerőművet építeni.